GTA Vice City Gangy

7. května 2009 v 21:47 | Runmaister |  ☻ Grand Theft Auto Vice City

Ve skvělé hře GTA: Vice City je celkem devět gangů, které většinou mezi sebou soupeří. Tento návod vám je přiblíží, popíše a ukáže, kde všude sídlí. To všechno proto, aby se vám nestalo, že si spletete například Kubánce s Haiťany :-). Tento návod je k dispozici jak s obrázky v knihovně Návody Plus, tak i bez obrázků ve standardní knihovně Návody.


1. Haiťané (Haitans)
Umístění :Little Haiti
Oblečení :
Vršek : Tmavě modré nebo světle fialové trička
Spodek: Bílé nebo šedé kalhoty
Ostatní : Bílá čepice nebo čelenka
Šéf : Auntie Poulet
Vozidlo : Voodoo
Zbraně : Colt 45

Popis : Haiťané jsou jedním z největších gangů ve Vice City, mnohdy vedou dlouhé souboje s Kubánci. Pohybují se ve čtvrti Little Haiti, která byla přímo podle tohoto gangu pojmenována. Haiťané používají auta Voodoo - to jsou takové ty houpací :-) Neradi vás vidí v Kubánském obleku, když vás spatří, okamžitě po vás začnou střílet Coltem 45. Za Haiťany budete malou chvíli taky hrát, pro úkoly si budete chodit k té staré babce Auntie Poulet ;-)


2. Kubánci (Cubans)Umístění :Little Havana

Vršek : Bílé trička skubánským symbolem
Spodek : Džíny
Ostatní : Čelenka nebo kovbojský klobouk
Šéf : Umberto Robina
Vozidlo : Cuban Hermes
Zbraně : Colt 45

Popis : Druhý největší gang ve Vice City. Strašně nenávidí gang z Little Haiti, však víte co tím chci říct :-). Na ulicích probíhají nekonečné boje a vládu města. Kdybyste chtěli pár těchto profíků zlikvidovat, vemte si pro jistotu něco tvrdého, například revolver, ten myslím bude stačit ;o). Úkoly si vyzvedávejte v kavárně Umberto Robina.


3. Pouliční (Streetwannabes)
Umístění :Vice Point a Prawn Island
Oblečení :
Vršek : Šedé džínové vesty
Spodek : Džíny
Šéf : neznámý
Vozidlo : Gang Burrito
Zbraně : Colt 45

Popis : Také dosti silný gang, který se potlouká po ulicích čtvrtí jako jsou Vice Point nebo Prawn Island, kde je filmové studio. Nemám ho zrovna moc v oblibě, ale zase nějací profíci to nejsou. Stačí ho vyhodit z auta Gang Burrito, ve kterých jezdí, a je z něho myslivec raz dva :o). Poznáte ho také velmi jednoduše tak, že na zádech vest mají znak žraloka nebo draka.


4. Motorkáři (Bikers)Umístění :Downtown
Oblečení :
Vršek : Kožené vesty
Spodek : Modré džíny
Ostatní : Náhrdelník a helma
Šéf : Big Mitch Baker
Vozidlo : Angel
Zbraně : Ruce

Popis: Ne moc silný gang, jestli se to dá vůbec tak napsat :o). Tento gang poznáte velmi jednoduše - téměř všichni členové gangu jezdí na motorkách Angel, které jsou velmi podobné motorkám Freewary. Tedy až na chlápka, co postává před motorkářským klubem a hlídá motorky :-). Mistři v oboru teda opravdu moc nejsou, jezdí šíleně rychle a taky nemotorně. Občas udělají pořádnou paseku ;-).


5. GolfistéUmístění :Leaf Links - Golf Club (Golfové hřiště)
Oblečení :
Vršek : Růžová nebo bílá trička
Spodek : Kraťasy
Ostatní : Golfové rukavice
Šéf : neznámý
Vozidlo : Caddy
Zbraně : Golfová hůl

Popis : Ehm, no, není to gang v pravém slova smyslu. Ale praštění golfovou holí není zkrátka nic příjemného :o)). Stačí je sotva trochu naštvat a už se na vás hrnou. Ale ne, že bych je nedokázal oddělat - motorovka občas udělá své ;o). Pobývají na golfovém hřišti v městské části Leaf Links. Můžete jim udělat třeba někdy návštěvu, budou mít z toho jistě radost a nezapomeňte s sebou motorovou pilu ;o) !


6. Hlídači (DBP Security)
Umístění :Vice Point, Starfish Island, Escobar International, North Point Mall, Leaf Links
Oblečení :
Vršek : Bílé košile a modré vesty
Spodek : Modré kalhoty
Ostatní : Modrá kšiltovka s bílým pruhem
Šéf : neznámý
Vozidlo : Securicar
Zbraně : Colt 45

Popis : Nevím, jestli je můžu nazvat přímo gangem, ale strážci města snad bude výstižnější. Podobně jako policie dbají na pořádek ve městě a stačí porušit jediné právo a perou to do vás ostošest ;-). Dalo by se to říct, jako pomocná ruka policie, ale v drsnějším kabátě ;o). Ale i s těmito si hravě pohrajete, však víte co mám na mysli :o). Ale pozor, jestli je začnete trochu víc dráždit, zavolají poldy ! Občas je potkáte v hustém autě Serucicar ;o).


7. Diazův Gang (Diaz's Gang)
Umístění :Starfish Island - Diaz's Mansion (Diazova vila)
Oblečení :
Vršek : Havajská trička nebo tmavě modré košile
Spodek : Tmavě modré nebo bílé kalhoty
Ostatní : Sluneční brýle
Šéf : Ricardo Diaz
Vozidlo : neznámé
Zbraně : Colt 45 a UZI 9mm

Popis : Tito lidi pracují, spíše pracovali, pro Diaze jako jeho bodyguardi. V okolí jeho vily na Starfish Islandu se jich objevuje spousta, tak občas na ně pozor. Těchto lidiček si však moc dlouho neužijete, jelikož Ricarda Diaze brzy pošlete do hrobu ;o). Po té začnou dělat pro vás, nového majitele vily. Nosí u sebe Colt 45, občas i UZI 9mm.

8. Vercettiho Gang (Vercetti's Gang)Umístění :Starfish Island - Vercetti's Mansion (Vercettiho vila), všechny koupené budovy
Oblečení :
Vršek : Havajská trička nebo tmavě modré košile
Spodek : Tmavě modré nebo bílé kalhoty
Ostatní : Sluneční brýle
Šéf : Tommy Vercetti
Vozidlo : neznámé
Zbraně : Colt 45 a UZI 9mm

Popis : Tyto lidi jste převzali od Diaze, kterého jste s Lancem "Dancem" Vancem usmrtili větší dávkou nábojů :o). Nyní pracují pro vás jako bodyguardi a pronásledují vás (v dobrém :-)) v podstatě na každém kroku. Ať už u vaší vily nebo v Sunshine Autos … kdekoli. Dokážou se vypořádat i s poldama, takže občas se to hodí :o). Nosí u sebe Colt 45, občas i UZI 9mm.


9. Cortezův Gang (Cortez's Gang)

Umístění :Cortez's Boat (Cortezova loď)
Oblečení :
Vršek : Bílé trička s modrým límcem
Spodek : Modré kraťasy
Ostatní : Námořnický klobouk
Šéf : Colonel Cortez
Vozidlo : neznámé
Zbraně : Ruger

Popis : Co dodat ? Brání Colonela Corteze na jeho lodi. Docela silní bodyguardi se silnými zbraněmi (Ruger), jednou ve hře si s nima zahrajete - budete bránit Cortezovu loď. Vypadají jako námořníci, avšak jejich fotku jsem vám bohužel nesehnal :-(. Proto taky vidíte na obrázku jenom jejich šéfa Corteze :o).

Tak to, to, to je už opravdu vše !


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama