Červenec 2011

Harry Potter a Relikvie Smrti část 2.

22. července 2011 v 10:47 | Runmaister |  ☺Harry Potter
Určitě jste všichni, ostatně jako celý svět, zaregistrovali, že v kinech se už na začátku července objevil nový a nutno s trochou smutku v hlase říct že i poslední díl Harryho Pottera.
Je na vás jestli souhlasíte s rozdělením posledního dílu na dvě části nebo to pokládáte za úplnou stupiditu. Popravdě nevím kam se řadím já sám. Asi jsem byl rád po skončení první části, že se ještě jednou můžu těšit zpátky do kina a ještě k tomu na velkolepé finále. Podle mě, ale díky tomuhle první část působí trochu nudně až úplně zbytečně. Ano je tam pár skvělých scén, ale určitě jsem šel do kina s větším očekáváním. Jestli mi ale první část připadala nudná, tak druhá část mě donutila zírat na plátno s otevřenou pusou s výrazem naprostého úžasu....
Nebudu spoilovat, protože dost lidí na tom určitě nebylo, ale řeknu vám lidi, máte se na co těšit.
Pokud jste fanoušek série a strávili jste s Harrym, Ronem a Hermionou dětsví, tak vás husí kůže nemine.
Opravdu důstojné zakončení celé série. Ale to si vlastně zhodnoťte sami :) ;)

Návrat

22. července 2011 v 10:18 | Runmaister |  ☻O Blogu
Půlka prázdnin už je skoro za námi a napadlo mě se k tomuhle blogu vrátit. Né že by byla až taková nuda, ale rád sem něco přidám. Kromě pár akcí co se zatím přes prázdniny podnikly musím říct, že vrátit se po pár letech k Buffy přemožitelce upírů je fajn. Vzpomínám si že asi ve 4., 5. třídě jsem to hltal jak malej, ale nedostal se dál než ke 2., 3. sérii. Na Prima COOL jsem ale viděl předposlední a potom i poslední díl 5. série a byl jsem v šoku když jsem viděl Buffy umřít. Okamžitě jsem běžel pro program a zjistil že Buffy pokračuje. Následovalo hledání 6. série a internetu a teď už mám zasebou 5. díl. Překvapivě v sezóně hodám pokračovat ;)

Co se týče gamesek na PC, tak to bych psal článek na 1 000 000 řádků. Za dva roky se toho dost uděje ;) :D.

Ale abych nevypadal jako úplnej NERD, tak musím říct že se dost věnuju sportu (za pár hodin jedu na turnaj) a mimo prázdnin i škole. Přece jenom je to životní priorita.

Určitě počítejte s dosazováním dalších článku. Možná už večer nebo zítra....